
Сьогодні, 27 квітня, у на заході України очікуються короткочасні дощі, грози, вдень місцями шквали 15-20 м/с. При цьому температура вдень підніметься до +27°.
Про це повідомляє Укргідрометцентр. На решті території країни без опадів, лише вночі у східних, вдень у більшості північних областей невеликий короткочасний дощ, місцями гроза.
"Температура вночі 6-11°, вдень 20-25°, на узбережжі морів місцями 14-19°. Вітер переважно південний, 5-10 м/с", - йдеться у повідомленні.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій зазначили, що ускладнення погодних умов відповідає першому рівню небезпечності (жовтому).
Читайте такожНародний синоптик розповів, якою буде погода в Україні на Великдень та травневі свята
Також рятувальники попередили про пожежну небезпеку у деяких областях України.
"27-28 квітня у північних, західних, центральних та Харківській областях переважатиме надзвичайна (5 класу), на решті території України - висока (4 класу) пожежна небезпека", - йдеться у повідомленні.
За прогнозом синоптиків, у Києві та Київській області 27-28 квітня очікується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
Як повідомляв УНІАН, стало відомо, якою буде погода у травні.