18 червня в Україні буде переважно сухо / фото Tim Hill / Pixabay

У вівторок, 18 червня, на погоду в Україні впливатиме антициклон. Завдяки йому опадів майже не буде, а температура підвищиться. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

"Вівторок дасть передихнути від дощів. Тобто, більше в Україні буде сухої погоди, бо антициклон Ziggi постарається", - каже синоптик.

Проте, за її даними, хвости атмосферних фронтів зумовлять сьогодні періодично дощ та грозу на Сумщині, Харківщині, Волині, Рівненщині та ввечері 18 червня на Чернігівщині, Житомирщині та Київщині.

Відео дня

"Температура повітря починає надолужувати літні можливості", - каже Наталка Діденко.

Так, сьогодні в Україні повітря прогріється до +26...+31, на Сумщині, Харківщині та Чернігівщині буде трохи свіжіше, +23...+26 градусів.

Погода у Києві - прогноз синоптика

У Києві сьогодні переважатиме погода без опадів, тільки ввечері можливий дощ з грозою. Температура повітря протягом дня досягне +27 градусів.

"Хоча й дощі серйозні малоймовірні, проте насичене вологою від нещодавніх злив повітря буде парким, густим, буде важкувато дихати, ніби мінікрапельки води висітимуть у повітрі", - додала Наталка Діденко.

Погода в Україні

За прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, сьогодні вдень на півночі лівобережжя та місцями у центральних областях пройдуть невеликі короткочасні дощі з грозами. Повітря прогріється до +24…+29 °С, а на півдні місцями розігріє до +32 °С.

Вас також можуть зацікавити новини: