Погода у Києві / фото Pixabay

Синоптики підбили підсумки листопада-2022 у Києві. Виявилося, що він бів таплішим та набагато вологішим за норму.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, середньомісячна температура листопада у Києві склала +3,1°С, що вище за кліматичну норму на 0,5°С.

Як повідомляється, найхолоднішим днем було 20 листопада, коли мінімальна температура знизилась під ранок до -5,0°С, а найтеплішим - 9 листопада, коли максимальна температура досягла +13,3°С.

Відео дня

Також синоптики підрахували, що за місяць на проспекті Науки випало 99 міліметрів опадів, що становить 115% кліматичної норми. Це забезпечило йому 11 позицію у рейтингу найвологіших з 1891 року.

"Але загалом дефіцит опадів з початку року зберігається на рівні 12%", - зазначили фахівці.

Погода у Києві сьогодні

Як повідомляв Погода УНІАН, перший день зими приніс до Києва різке похолодання. Зниження температури відчувалося вже в ніч проти 1 грудня. 

За прогнозами, сьогодні вдень температура в Києві максимлаьно підніметься до -6°, проте вже ввечері знову похолоднішає до -4°...-6°. Очікується ясна і безхмарна погода, без опадів.

Вітер буде східного напрямку. Його швидкість складе 1,8 - 2,8 м/с. Атмосферний тиск близький до норми, 757-758 міліметрів ртутного стовпа.

Вас також можуть зацікавити новини: