Найближчими днями в Україні дощитиме, а температура знизиться / фото Nicky, Pixabay

Найближчий тиждень в Україні буде свіжим і подекуди навіть прохолодним, адже температура в багатьох областях знизиться до +11°...+16°. У першій половині тижня дощитиме, місцями опади будуть сильними та з грозами. Із середини тижня опади припиняться, температура трохи підвищиться. Однак у неділю, 12 травня, із заходу до нас знову прийдуть дощі. Про це повідомляє Погода УНІАН.

Початок тижня, 6 травня, буде по-літньому теплим. Практично по всій країні повітря прогріється до +22°...+26°, тільки на узбережжі морів буде свіжіше, +17°...+20°.

6 травня по всій Україні буде дуже тепло / фото УНІАН

У вівторок, 7 травня, по всій країні, крім півдня і південного сходу, пройдуть дощі та грози. На півночі та в більшості західних областей температура знизиться до +17°...+19°. На узбережжі морів буде +18°...+19°, на решті території температура залишиться практично без змін, +20°...+25°.

Відео дня
7 травня в Україні почнеться похолодання / фото УНІАН

У середу, 8 травня, опади покинуть нашу країну, тільки в Криму ще будуть дощі. При цьому температура знизиться до +14°...+19° по всій країні.

8 травня похолодання охопить уже всю Україну / фото УНІАН

9 травня в Україні буде сухо, а температура знизиться ще сильніше. По всьому Лівобережжі температура впаде до +12°...+15°, на решті території стовпчики термометрів покажуть +16°...+16° і тільки на Закарпатті повітря прогріється до +23°.

9 травня в Україні стане ще прохолодніше / фото УНІАН

Перед вихідними, 10 травня, температура в Україні буде від +14° до +19°, місцями на заході повітря прогріється до +20°, на Закарпатті - до +22°. Без дощів.

10 травня в Україні буде сухо, але без особливого тепла / фото УНІАН

На вихідних, 11 і 12 травня, температура трохи підвищиться. До кінця тижня стовпчики термометрів уже покажуть +17°...+22°, тільки на крайній півночі буде свіжіше, близько +15°. У неділю в Україну прийдуть невеликі дощі. Опади очікуються на заході, місцями на півночі, а також у Вінницькій області.

11 травня в Україні стане тепліше / фото УНІАН
12 травня в Україну знову прийдуть дощі / фото УНІ АН

Вас також можуть зацікавити новини: