Ігор Коломойський / REUTERS

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що нинішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков збереже свій пост у новому Кабінеті міністрів України.

Про це він заявив в інтерв’ю "Цензор.НЕТ" у відповідь на запитання, чи залишиться, на його думку, Аваков главою МВС.

Читайте також"Нам до дупи російський газ": Коломойський назвав Бойка і Медведчука зрадниками

"У мене навіть немає сумнівів, що Аваков буде міністром. По-перше, немає іншої кандидатури на цей пост, а друге - в країні повинні бути якісь стабільні речі. Я думаю, збережеться і міністр фінансів Маркарова. Ці гідні люди на своєму місці гідно працюють", - зазначив бізнесмен.

Стосовно ж того, яких ще людей президенту Володимиру Зеленському варто залишити при владі, Коломойський наголосив, що головне в цьому питанні - результати їхньої роботи.

"Мені все одно, які люди при владі. Головне, щоб концепція вироблена була. Важливі результати. Якщо будемо слухати МВФ і чекати, що вони замість нас керуватимуть країною, у нас буде все погано", - зауважив бізнесмен.

Як повідомляв УНІАН, бізнесмен Ігор Коломойський розповів, що Андрій Богдан у 2016 році пропонував Володимиру Зеленському балотуватися на довибори в Раду, але той відмовився. Зеленський тоді, зокрема, сказав, що не хоче бути одним із цього старого стада баранів.