Олена Зеркаль / фото УНІАН

Вважати, що президент Росії Володимир Путін змінить політику щодо України немає підстав.

Про це заявила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, яка нещодавно подала у відставку, пише Новое время.

"Я впевнена, що кількість сценаріїв на столі у Путіна в рази перевищує наші очікування", - наголосила дипломат, коментуючи перспективу зустрічі у Нормандському форматі в Парижі, яка має відбутися 9 грудня.

Зеркаль зазначила, що весь час "намагається у всіх дізнатися", чи є підстави вважати, що Путін зацікавлений у зміні своєї політики щодо України. Однак, крім того, що він зацікавлений у тому, щоб зняти санкції, жодної такої підстави вона не почула.

Читайте також"Просили мовчати": Зеркаль заявила, що у Зеленського знали про блокування військової допомоги США ще в липні

Зеркаль нагадала, що під час зустрічі з Віктором Ющенком ще в 2000 році Путін заявив, що вважає історичною несправедливістю те, що Крим - частина України.

"Мабуть, є питання у нас щодо того, що людина, яка замислила собі якісь глобальні перетворення, тим більше, що вони „грають“ зараз не тільки в Україні, вони „грають“ в усьому світі. … Зараз як на мене підстав вважати, що він приїде туди (на зустріч у Нормандському форматі - ред.) з благими намірами взагалі нема. Тому я очікую, що це буде знову продовження гри", - заявила Зеркаль.

Нагадаємо, раніше Олена Зеркаль заявила, що президент України неодноразово заявляв, що прагне досягти миру із Росією, і саме це він і збирається демонструвати на майбутній зустрічі лідерів "нормандської четвірки".