Тимошенко заявляє, що Ющенко підіграв земельній мафії

12:05, 09 квітня 2008
Політика
1549 0

Уряд буде боротися за свою постанову у КС

Уряд має намір у Конституційному Суді доводити конституційність своєї постанови про порядок проведення аукціонів з продажу і передачі в оренду земель несільскогосподарського призначення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО сьогодні на засіданні у Кабінеті Міністрів.

«Це надзвичайна ситуація, і я хотіла б відновити дію цього документу. І якщо потрібно буде в Конституційному Суді боротися за чесні і прозорі процедури поводження з несільскогосподарською землею, то ми як уряд за це боротимемося і в Конституційному Суді», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Прем`єр-міністр мотивувала необхідність відновлення дії постанови про порядок проведення аукціонів тим, що «земельна мафія» скористається декількома днями відсутності правового поля для подальших зловживань із землею.

«Невідомо, з яких причин Президент практично наклав вето на це рішення уряду, і ми на сьогоднішній день маємо припинення дії постанови, яка визначає всі порядки. Сьогодні святкує свою перемогу вся земельна мафія в Україні, яка звикла паразитувати на землі громад і яка звикла використовувати цю землю виключно для свого збагачення», - заявила Ю.ТИМОШЕНКО.

За її словами, у результаті дії вказаної постанови уряду доходи деяких місцевих бюджетів збільшилися у 5-10 разів.

Ю.ТИМОШЕНКО вважає, що припинення Президентом дії цього рішення Кабміну утрудняє боротьбу, яку уряд веде з корупцією.

Як повідомляв УНІАН, 7 квітня Президент України Віктор ЮЩЕНКО своїм Указом зупинив дію положення постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 року №90 «Деякі питання проведення земельних аукціонів».

Крім того, глава держави звернувся до Конституційного Суду України для вирішення питання про конституційність вищеназваної постанови Кабміну.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter