этот материал доступен на русском

Позачергове засідання Ради: які питання розглядатимуть депутати

16:45, 10 квітня 2020
Політика
3733 0
Ілюстрація / REUTERS

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання ВР дев’ятого скликання на 14:00 13 квітня.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне розпорядження розміщене на сайті парламенту.

Документом передбачено у зв’язку з вимогою президента України про скликання позачергового пленарного засідання ВР дев’ятого скликання та відповідно до частини 8 статті 19 Регламенту ВР скликати позачергове пленарне засідання парламенту на 14-ту годину 13 квітня.

На засіданні передбачається розглянути такі питання: проект закону про національну інфраструктуру геопросторових даних (друге читання) (№ 2370); проект закону про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (№ 3279); проект закону про внесення змін до закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) (№ 3320).

Також розглядатиметься проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу) (№ 2339, 2339-1); проект закону про внесення змін до закону "Про Антимонопольний комітет України" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету (№ 3132).

Читайте такожПозачергове засідання Ради планується провести 13 квітня - Разумков

Крім того, буде розглянуто проект закону про внесення зміни до розділу XI "Перехідні положення" Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні та розгляду окремих питань під час судового провадження на період карантину, встановленого Кабінетом міністрів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) (№ 3276).

Також депутати розглянуть закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" з пропозиціями президента від 19 лютого (№ 1049).

Крім того, в порядку денному міститься 13 проектів постанов про скасування рішення Верховної Ради від 31 березня про ухвалення закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" (№ 2178-10-П (П1-12).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter