Порошенко: попереду серйозна розмова в коаліції про переформатування уряду

16:41, 14 січня 2016
Політика
641 0

Президент Петро Порошенко заявляє, що зацікавлений у єдності коаліції та вважає, що в ній має пройти серйозна розмова стосовно переформатування уряду, оскільки це її прерогатива за Конституцією.

Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на своїй першій у 2016 році прес-конференції.

«Щодо позиції (стосовно) уряду... У нас є порядок, встановлений Конституцією. За Конституцією президент не відставляє і не призначає уряд - це справа коаліції. Я думаю, у коаліції попереду дуже серйозна розмова, я дуже зацікавлений в тому, щоб зберегти єдність коаліції, але питання щодо формування уряду - має бути професійна, відповідальна і серйозна розмова в коаліції. Президент в даному випадку буде лише приймати пропозиції коаліції», - сказав президент.

Читайте такожГройсман заявляє, що до багатьох міністрів є запитання щодо ефективності їхньої роботи

За словами Порошенка, від коаліції він очікує спільної командної праці на благо України, неухильного виконання коаліційної угоди, «вагомих кадрових змін в Кабінеті міністрів, які, безумовно мають посилити його потенціал».

Від уряду глава держави очікує забезпечення економічного зростання, переходу від «кредитних кисневих подушок» до інвестиційної терапії, активізації реформ на всіх напрямках.

Читайте такожЛуценко: БПП готовий до зміни уряду і до перевиборів

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter