Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Порошенко призначив двох суддів Конституційного суду

Президент України Петро Порошенко призначив Колісника Віктора Павловича та Мойсика Володимира Романовича суддями Конституційного Суду України.

фото УНІАН
Порошенко призначив двох суддів Конституційного суду / фото УНІАН

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Зазначається, що Віктор Колісник – завідувач відділу конституційно-правових проблем державного будівництва Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, член-кореспондент Національної академії правових наук України. У 2003 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Залучався Радою Європи як експерт з підготовки звіту про відповідність українського законодавства Європейській конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Порошенко назвав пропозицію щодо звільнення усіх суддів популізмом

У свою чергу, Володимир Мойсик є кандидатом юридичних наук. З 1983 по 1990 рр. працював суддею Залізничного районного суду м. Києва, з 1990 по 1995 рр. – суддею Київського міського суду, з 1995 по 2006 рр. – суддею Верховного Суду України. Радник Президента України у 2005 – 2010 рр. Народний депутат України IV, V, VI скликання.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку