Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Глави МЗС Франції і Німеччини заявили, що ситуація на Донбасі ще далека від мирного вирішення

Міністри закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр і Франції Жан-Марк Еро підкреслюють, що ситуація на Донбасі ще досить далека від політичного мирного врегулювання.

Reuters
Reuters

Про це йдеться у спільній статті двох міністрів, опублікованій сьогодні у Frankfurter Allgemeine Zeitung, повідомляє Міністерство закордонних справ Німеччини.

Штайнмайєр озвучив часові рамки проведення виборів на Донбасі

"Україна стикається з безпрецедентними викликами. Її суверенітет було підірвано одним з її сусідів у той спосіб, який для багатьох у Європі у XXI столітті здавався неможливим. В результаті конфлікт на сході України поглинає занадто багато політичних і фінансових ресурсів, які повинні спрямовуватися на процес реформ. На жаль, ми все ще досить далекі від мирного політичного урегулювання", - наголошується у статті Штайнмаєра та Еро.

Міністри заявили, що через 12 місяців з часу підписання Мінських угод від 12 лютого 2015 року їхнє виконання залишається складним завданням.

"Однак це єдиний життєздатний шлях для країни, щоб повернути суверенітет над її територією та щоб мати можливість жити нарешті у мирі", - йдеться у статті.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку