Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

В "Опозиційному блоці" Дніпропетровська розповіли про розкол всередині партії

Керівник Дніпропетровської міської організації партії "Опозиційний блок" Світлана Єпіфанцева заявила, що на сьогодні у політичній силі стався розкол.

Епифанцева / vilkul.ua
Єпіфанцева: У партії "Опозиційний блок" стався розкол / vilkul.ua

Про це вона заявила під час прес-конференції, передає "Мост-Днепр".

Єпіфанцева наголошує, що ні вона, ні низка інших політиків не зрадили своїм політичним та ідеологічним принципам, досі залишаючись членами "Опозиційного блоку" і продовжуючи обіймати свої посади.

"Ні для кого не секрет, що в партії "Опозиційний блок" стався розкол. Всі знають, що особисто я стояла біля витоків і підняла перший прапор "Опозиційного блоку" в Дніпропетровську. Ні для кого не секрет, що моя позиція принципова, і я хочу з повною відповідальністю заявити, що ні моя думка, ні мої переконання на сьогодні не змінилися", - зазначила вона.

Мер Дніпропетровська розповів, як близькість до лінії фронту може вплинути на розвиток міста

Єпіфанцева розповіла, що у партії стався розкол, тому що в політсилі утворилася внутрішня течія. "Після виборів у жовтні минулого року по лютий цього міська рада перебуває у повному деструктиві. Під прапори "Опозиційного блоку" ми стали для того, щоб бути конструктивною опозицією, яка реально б вирішувала проблеми наших виборців", - зазначила вона.

Крім того, керівник Дніпропетровського "Опоблоку" заявила, що вступ до коаліції з партіями УКРОП і "Самопоміч" зумовлений необхідністю якнайшвидшого запуску роботи міської ради і не має під собою жодних фінансових інтересів.

"Коли постало питання про те, що панує деструктив, у нас з'явилося особливе бачення вирішення цієї ситуації. Неприпустимо, щоб протягом 1/10 каденції блокувалася робота міста. Сьогодні Дніпропетровськ – це єдине місто України, яке не прийняло бюджет", - додала вона.

Нагадаємо, що 24 лютого в Дніпропетровській міській раді була створена коаліція, до якої увійшли 35 депутатів, які представляють партії УКРОП, "Самопоміч" та частина депутатів від "Опозиційного блоку".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку