Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

55% українців підтримують вступ України до ЄС, 15% - до Митного союзу - опитування

55% україніців підтримують вступ України до Європейського Союзу, свідчить опитування "Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні", яке проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

REUTERS
REUTERS

При цьому 15% хочуть, аби Україна приєдналася до Митного союзу. Ще стільки ж вагалися з відповіддю.

Варто зазначити, що за останній рік частка прихильників європейського вектору економічного розвитку України зменшилася на 2%  - у листопаді 2015 року прихильників вступу до ЄС було 57%.

Більшість українців - за вступ України до ЄС /  Інфографіка: Рейтинг
Більшість українців - за вступ України до ЄС / Інфографіка: Рейтинг

Як свідчить опитування, найбільше прихильників вступу до ЄС - в західній і центральній частинах України  - 82% і 62% відповідно.

На Сході прихильників ЄС і Митного союзу виявилося майже порівну - 31% і 30%. На Півдні 40% опитаних  - за вступ до ЄС і 25% - за вступ до Митного союзу.

 Інфографіка: Рейтинг
Інфографіка: Рейтинг

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 18 лютого по 04 березня 2016 р. Метод опитування – особисте інтерв'ю у респондента на дому.

Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Допустима похибка не перевищує 2.0%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку