Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Одна з провідних партій Британії виступає за збереження тісних відносин з Україною після Brexit

В Ліберальній партії Великої Британії вважають, що Лондон має продовжувати бути повністю залученим до Східного партнерства.

Ліберальні демократи вважають, що розуміють Європу краще за всіх / фото get-visa.ua
Ліберальні демократи вважають, що розуміють Європу краще за всіх / фото get-visa.ua

Ліберальні демократи Великої Британії вважають, що після Brexit з країнами Східного партнерства, до якого належить і Україна, мають залишатися тісні відносини.

Про це у Брюсселі під час зустрічі з прем'єр-міністром Естонії Юрієм Ратасом (Jüri Ratas) сказала член Палати лордів Великої Британії, віце-президент партії Ліберальних демократів, баронесса Рос Скотт (Ros Scott), відповідаючи на запитання власного кореспондента УНІАН щодо можливого впливу Brexit на відносини Великої Британії з країнами політики Східного партнерства, до якої належить і Україна.

У Британії попередили про припинення вільного в'їзду для громадян ЄС після Brexit

Скотт констатувала, що станом на сьогодні ніхто не може сказати, яким саме буде вплив виходу Великої Британії на відносини з країнами Східного партнерства. "Я не впевнена, що обговорення впливу на Східне партнерство у деталях навіть почалося обговорюватися урядом", - зауважила вона.

При цьому політик висловила переконання, що одним із завдань ліберальних демократів у Великої Британії, які "розуміють Європу краще за всіх", гарантувати, що це питання не будуть відсутніми у порядку денному, "не зважаючи на те, у якій формі у майбутньому відбудеться Brexit".

"Ми повинні продовжувати бути повністю залученими до цього партнерства", - вважає Скотт.

Теги: Брексіт, Відновини Британії і України

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку