этот материал доступен на русском

Привітання з днем ангела Марини: історія свята, найкращі вірші і картинки

07:33, 13 березня 2019
Суспільство
5820 0
false

У православ'ї було декілька святих з ім'ям Марина в честь яких і відзначаються іменини і день Ангела. Марини мають дві дати дня Ангела – 13 березня і 30 липня.

День Ангела імені Марина в православній вірі

Весняні іменини імені святкуються в честь Марини Берійскої (Македонської) і її сестри Кіри. Дві дівчини досягнувши повноліття, вирішила покинути будинок знатних батьків і стали затвірницями. Святі діви жили за містом в маленькій землянці і приймали їжу лише раз в 40 днів. Своє усамітнення вони порушили тільки для подорожі до Гробу Господнього, що знаходиться в Єрусалимі та в труні Теклі у Ісаврії. Примітно, що протягом обох подорожей Марина і Кіра не брали ніякої їжі і терпіли всі позбавлення.

false

Коротка молитва святий Марині на кожен день

Моли Бога обо мне, святая угодница Божия Марино, яко аз усердно к тебе прибегаю, скорой помощнице и молитвеннице о душе моей.

Характеристика іменника Марини

З латинської мови – піна морська (пор. «мариніст» – художник, який пише море, «аквамарин» камінь кольору морської води). Крім цього, це ім'я є одним із епітетів грецької богині краси і кохання Афродіти.

Відмітна риса характеру Марини полягає в тому, що вона знає собі ціну людина. А якщо вона при цьому ще й красива, то ця самооцінка може бути надмірно завищеною. Марина здатна підкорити свої емоції розуму, тому всі вчинки, пов'язані з нею особисто, здійснює виважено і обдумано.

Привітання з іменинами Марини

День ангела Марини настав.

Бажаю я тобі змінитися,

Бажаю багато радості і сил,

Нехай тільки все хороше станеться.

Бажаю я сумніву не знати,

Мріям твоїм загадковим збуватися,

Улюблених шанувати і поважати близьких,

Друзів любити і з ними залишатися!

***

Люба Марина!

Сердечно вітаю тебе з днем твого небесного Покровителя, з святом іменин. Я хочу побажати, щоб твій невидимий захисник оберігав тебе від різних бід і напастей, щоб направляв тебе на правильний шлях, не давав сумувати, щоб відганяв від тебе дурні і не потрібні думки. А також, щоб ти частіше посміхалася, адже коли ти посміхаєшся, твій святий Покровитель світиться від щастя і цей світ відбивається у тебе в очах. Нехай вони зберігають тебе все життя! Будь щаслива!

***

Будь веселою, позитивною,

Кайф від життя отримуй,

Привітання, Марина,

У дивне свято приймай.

Ніколи не засмучуйся

І, сміючись, йди вперед,

Буде в житті багато щастя,

У всіх планах пощастить!

***

Марина, вітаю з святом! Бажаю чудового настрою, легкості у справах, досягнення цілей і прекрасних перспектив. Будь завжди приголомшливо красива, щиро обожнювана і повністю незалежна. Успіхів, нових враження і великого щастя!

***

Немов сплеск адреналіну

Поява твоя.

Бездоганна Марина,

Погляд, як гострий спис.

Побажати хочу мрії

Всі свої здійснити.

Навіть сміливі ідеї

Неодмінно втілити.

День ангела Марини картинки

false
false
false
false

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter