этот материал доступен на русском

ЗНО-2019: сьогодні пройде тестування з німецької, французької та іспанської мов

09:39, 27 травня 2019
Суспільство
234 0
Сьогодні пройде тестування з німецької, французької та іспанської мов \ УНІАН

Читайте такожЗНО з української мови 2019: з'явилися правильні відповіді на тест (документ)

Участь у ньому візьмуть близько 3 тис. абітурієнтів, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

На виконання сертифікаційної роботи учасникам ЗНО відведено 150 хвилин. Вона складається з 59 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, 72. Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин: аудіювання, читання, письмо і використання мови. На аудіювання відведено 30 хв. Учасникам запропонують прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин кожний. Запис кожного з блоків фрагментів тексту буде повторено двічі.

До пункту тестування абітурієнтів допускатимуть від 10:15 до 10:50. При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного із цих документів, його не допустять до пункту ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00. Абітурієнти мають право мати дві-три ручки чорного кольору і прозору пляшку з водою.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Як повідомляв УНІАН, ЗНО-2019 стартувало 21 травня тестуванням з математики. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #мова#ЗНО