Європейські адвокатські асоціації мають намір впровадити у себе модель навчання українських адвокатів / zib.com.ua

Про це йдеться в повідомленні Національної асоціації адвокатів, передають Українські Новини.

7 листопада розпочав свою роботу 63 щорічний конгрес Міжнародної спільноти адвокатів (UIA), який триватиме до 10 листопада.

На конгресі в Люксембурзі українські адвокати представили свої інноваційні рішення, аналогів яким у їхніх європейських колег немає.

Цього року у фокусі уваги світової правової спільноти дві головні теми.

Зокрема, на конгресі обговорять взаємний вплив інновацій і права в контексті необхідності законодавчого регулювання використання інформаційних технологій у різних галузях.

Друга тема для дискусій присвячена правилам ведення бізнесу з урахуванням дотримання прав людини.

В рамках конгресу також проходить окремий захід для лідерів асоціацій адвокатів, де представники Національної асоціації адвокатів України представили західним колегам свої інноваційні рішення.

Мова йде про Єдиний реєстр адвокатів України – інтегровану систему обліку всіх юристів, які здійснюють адвокатську практику, програми підвищення кваліфікації адвокатів та сервісі онлайн-генерації ордерів на надання правової допомоги.

"Під час роботи сесії Bar Leaders' конгресу ми розповіли і показали нашим колегам кілька прогресивних рішень, розроблених НААУ. Наприклад, Єдиний реєстр адвокатів – зведену та максимально повну базу даних всіх українських адвокатів, аналогів якої у західних адвокатських спільнот немає. Крім цього, представили наш онлайн-сервіс, що дозволяє адвокатам швидко генерувати ордера на надання правових послуг. Цей сервіс інтегрований з сайтом НААУ, а працювати з ним можна через особистий кабінет адвоката в Єдиному реєстрі. Після введення сервісу у адвокатів з'явилася можливість оперативніше отримувати бланки ордерів, адже раніше це можна було зробити тільки в радах адвокатів регіону. Тобто, нам вдалося створити розвинуте робочий простір в онлайні, яке допомагає адвокатам вирішувати повсякденні завдання швидко, просто та зручно, - повідомив адвокат, заступник голови НААУ (САУ) Валентин Гвоздій.

Він також зазначив, що крім ЄРАУ (Єдиний реєстр адвокатів України) і сервісу генерації ордерів, західним колегам представили також одне з останніх рішень НААУ – модель підвищення кваліфікації адвокатів.

За словами Гвоздія, підхід до навчання і підготовки нового покоління адвокатів в Україні зацікавив голів адвокатських асоціацій з інших країн, і вони висловили намір впровадити подібну модель у себе.

63 конгрес Міжнародного співтовариства адвокатів зібрав понад 1000 учасників з різних країн світу.

Крім топ-тем, на сесіях піднімалися й інші важливі для адвокатури питання, зокрема, про незалежність професії та адвокатську таємницю.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram