Верховний суд відхилив скарги Дронова та Зайцевої / фото "Медіапорт"

Верховний суд не прийняв до розгляду апеляції засуджених у справі про ДТП на Сумській у Харкові Геннадія Дронова та Олени Зайцевої.

Читайте такожМоторошна ДТП у Харкові: у справі Зайцевої допитають слідчого

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка Тетяна Доцяк. За її словами, в апеляційній скарзі адвокат Дронова Геннадій Токарєв заявив, що судовий розгляд було неповним, оцінка доказів надана неправильно, а висновки суду не відповідають фактичним обставинам.

Проте в суді це назвали "загальними фразами" і попросили надати більш конкретні аргументи. На усунення недоліків в адвоката є 15 днів.

"Скаргу Геннадія Дронова у Верховний суд також не взяли до розгляду, як і скаргу Зайцевої", - написала журналістка.

Нагадаємо, Зайцева у своїй скарзі просила пом'якшити вирок до 5 років позбавлення волі. У ній також знайшли недоліки й не прийняли до розгляду.

Як повідомляв УНІАН, 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечникова в центрі Харкова зіткнулися автомобілі Lexus і Volkswagen Touareg. Першим авто керувала 20-річна Олена Зайцева, другим – Геннадій Дронов. Від зіткнення авто Зайцевої вилетіло на тротуар і на смерть збило групу пішоходів. Жертвами аварії стали 6 осіб, ще 5 отримали поранення.

Суд у цій справі тривав понад рік, відбулося 60 засідань. І Зайцева, і Дронов на судових дебатах визнали свою вину в скоєнні аварії. Олену Зайцеву і Геннадія Дронова засудили до 10 років позбавлення волі.