Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

У РФ блогера засудили до обов'язкових робіт за пости на підтримку України

Райсуд Єкатеринбурга засудив російського блогера Катерину Вологженинову, яку звинувачували в екстремізмі, до 320 годин виправних робіт.

суд / graniru.info
У Росії блогера засудили до обов'язковим роботам / graniru.info

Згідно з вироком, вилучений у неї раніше ноутбук підлягає знищенню, передають "Грани".

Наголошується, що всі пояснення Вологженинової про те, що вона не ставила за мету збудження ненависті і ворожнечі, на думку суду, "спростовуються лінгвістичною експертизою".

При цьому в експертному висновку зустрічаються формулювання на кшталт "порушення національної ненависті і ворожнечі щодо добровольців з Росії".

У Росії знайшли екстремізм в шкільних тестах на екстремізм

Підроблений підпис блогера на оформлених слідчими СКР паперах був визнаний судом справжнім. При цьому підпис не співпадав з підписом Вологженинової в паспорті і в інших матеріалах справи. Всі докази захисту суд визнав "необґрунтованими".

При цьому одне звинувачення, пов'язане з карикатурою на людину, схожу на Володимира Путіна, було знято.

За словами адвоката, вирок буде оскаржений. Захисник наголосив, що прокурор просив засудити блогера до виправних робіт, але суддя Олена Іванова винесла більш суворий вирок - обов'язкові роботи.

Варто зазначити, що Вологжениновій були інкриміновані перепис на особистій сторінці у "Вконтакте" текстів і карикатур на підтримку України. За частиною 1 статті 282 КК (збудження ненависті або ворожнечі) їй загрожувало до чотирьох років колонії. До вироку блогер перебувала під підпискою про невиїзд.

Нагадаємо, раніше член чуваської відділення партії РПР-Парнас і руху «Солідарність» Дмитро Семенов був затриманий і примусово доставлений до суду за перепост у соціальних мережах фотографій з екстремістською символікою.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку