Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Москаль: Росія готує масштабну провокацію на Закарпатті

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявляє, що проросійські депутати Європейського парламенту готують на Закарпатті провокацію.

Фото УНИАН
На Закарпатті готують "русинську провокацію", заявляє Москаль / Фото УНІАН

Про це Москаль повідомляє на своєму сайті.

«У кінці березня або на початку квітня на Закарпатті з подачі Росії планується таке собі виїзне засідання проросійських депутатів Європарламенту від Угорщини, Франції, Німеччини й, можливо, інших країн (загальною чисельністю близько 5 осіб). Привід – дослідження питання «забезпечення прав русинів» із подальшою доповіддю, яка матиме яскраво виражений тенденційний характер, і винесення її на розгляд Європарламенту», - написав Москаль.

Москаль заявив, що на його сайт третю добу здійснюється DDoS-атака

Він зазначив, що 11 лютого цього року в м. Комарно (Словаччина) керівництво Всесвітньої ради підкарпатських русинів зустрічалося з депутатською групою Європарламенту з прав людини. Там і було прийнято рішення про відрядження на Закарпаття моніторингової групи для вивчення «русинського питання».

За словами Москаля, ініційована Росією кампанія з дискредитації України на міжнародній арені з використанням «русинського питання» розпочалася антиукраїнською інформаційною акцією в чеському інтернет-виданні «Парламентні лісти», на якому розміщено тенденційну статтю під назвою «Пекло на Україні…».

Як зазначив керівник Закарпаття, «російська сторона хоче залучити до участі у виїзному засіданні тих представників місцевого русинства, які б засвідчили інформацію про існуючі репресії русинів на Закарпатті».

Москаль розпорядився зняти з вивісок закарпатських відділень "Сбербанку" слово "Росія"

«Члени «виїзного засідання» запланували зустрітися і з керівництвом області. Однак така зустріч у принципі неможлива. Органи державної влади не мають і не можуть мати жодного відношення до цієї проросійської провокації за участю депутатів Європарламенту», – підкреслив Москаль.

За його словами, інформацію про «виїзне засідання» доведено до Служби безпеки України, яка у випадку порушень українського законодавства вчинить усі необхідні заходи реагування.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку