Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Антикорупційне бюро обрало двох регіональних керівників

Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро України обрала керівників Львівського та Одеського територіальних управлінь НАБУ.

фото: УНИАН
Обрано керівників Львівського та Одеського територіальних управлінь НАБУ / УНІАН

Як повідомляє офіційний сайт НАБУ, переможцем конкурсу на посаду директора Одеського теруправління став Семен Кривонос, Львівського – Тарас Лопушанський.

В НАБУ зацікавились головою Нацбанку та мером Одеси – Ситник

Згідно з повідомленням, до обрання на посаду в НАБУ Кривонос працював першим заступником начальника Одеської митниці Державної фіскальної служби України, має чотири вищі освіти за спеціальностями «Агрономія», «Державне управління», «Право» та «Правознавство».

Новообраний директор Львівського теруправління Лопушанський займався адвокатською діяльністю – був головою (керуючим партнером) адвокатського об’єднання «Ордер». Він має три вищі освіти за фахом «Право», «Правознавство» і «Німецька мова та література».

Обом директорам по 33 роки, вони одружені та мають дітей.

Глава Мінфіну Данилюк прокоментував інформацію про його зв'язки з лондонськими компаніями

У НАБУ також повідомили, що загалом документи на участь у конкурсі на посади керівників Одеського та Львівського територіальних управлінь НАБУ подали 106 осіб (Одеського – 59, Львівського – 47). За результатами тестування на знання законодавства до співбесід були допущені 28 і 25 претендентів на посади відповідно.

Як повідомляв УНІАН, 10 грудня 2015 року директор НАБУ Артем Ситник підписав наказ про створення перших територіальних управлінь бюро - в Одеського та Львівського. Повноваження керівника Львівського теруправління поширюватимуться на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області, а керівника Одеського – на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку