П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

РНБО схвалила Стратегічний оборонний бюлетень: громадський контроль буде посилено

Рада національної безпеки і оборони України схвалила Стратегічний оборонний бюлетень, який передбачає розвиток оборонних спроможностей України до 2020 року та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері.

Фото УНИАН
Передбачається розвиток оборонних спроможностей України у період до 2020 року / Фото УНІАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі РНБО за підсумками сьогоднішнього засідання, схвалений Стратегічний оборонний бюлетень визначає основні завдання і напрями реформування оборонної сфери України.

РНБО доручило Кабміну вирішити проблеми фінансування оборонного замовлення

Документ було підготовлено у тісній співпраці з радниками держав-членів Організації північноатлантичного договору (НАТО).

"Відповідно до нього, передбачається розвиток оборонних спроможностей України у період до 2020 року, реформування системи управління Збройними силами відповідно до стандартів НАТО та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері. Документ характеризується конкретністю визначених завдань та встановленням жорстких строків з їх виконання", - наголошується у повідомленні.

На основі цього бюлетеня буде забезпечене стратегічне планування в оборонному секторі, що втілиться у відповідні державні програми. Прийняття цього бюлетеня є важливим кроком у напрямі посилення оборонного потенціалу країни та євроатлантичної інтеграції України, підкреслили в РНБО.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку