На Донеччині місцеві жителі протестували через відсутність води (фото)

03:44, 22 липня 2016
881 0

В місті Дружківка Донецької області ввечері 21 липня місцеві жителі вийшли на мітинг через відсутність водопостачання.

Дружковка / pravda.com.ua

Про це повідомив регіональний координатор "Сильні громади Донеччини" Павло Островський, інформує "Українська правда".

"У Дружківці близько 500 городян вийшли на акцію протесту проти літніх відключень води. Городян обурює, що в Дружківці воду відключають в денний час, а подають вранці і ввечері, з перебоями, в той час як в сусідніх містах вода подається цілодобово", - зазначив він.

Крім того, мітингувальники вимагали передати Дружківську ділянку водоканалу обласного комунального підприємства "Вода Донбасу" на баланс міста, а директора водоканалу Олексія Долбещенкова відправити у відставку через незадовільні результати роботи і конфлікт інтересів між службовим становищем і сімейним бізнесом.

Дружковка / pravda.com.ua

Як повідомив Островський, дружина Олексія Долбещенкова Ірина має бізнес з продажу очищеної води, тому в періоди відключень водопостачання кількість замовлень збільшується.

Також приводом для невдоволення місцевих жителів стала ініціатива підвищити тариф на водопостачання на 50%, до 27,60 грн.

До мітингувальників вийшов заступник міського голови Руслан Верещагін та в.о. директора водоканалу Сергій Каушан.

За словами Верещагіна, "Вода Донбасу" справляється зі своїми обов'язками в повному обсязі. Хоча ще нещодавно виконком, до складу якого входить Верещагін, визнав роботу Дружківського водоканалу незадовільною.

Каушан запевнив, що він робить все можливе, щоб забезпечити подачу води хоча б на повний світловий день.

"На мітингу була одноголосно підтримана резолюція, яка зачіпає вищевказані проблеми. Свої підписи під цим зверненням під час акції поставили 373 людини", - сказав Островський.

Також організатори мітингу планують зібрати кілька тисяч підписів і передати звернення голові ДонОДА, директору КП "Вода Донбасу", міському голові та прокурору області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter