В Одесі спростили реєстрацію місця проживання новонароджених

14:27, 22 липня 2016
243 0

Тепер батьки новонароджених можуть реєструвати місце проживання своєї дитини одночасно з реєстрацією самого новонародженого (під час отримання свідоцтва про народження).

Фото УНИАН

В Одесі спростили реєстрацію місця проживання новонароджених.

Читайте такожОдеситка народила п'ятірню (фото)

Як повідомили УНІАН у прес-службі мерії, цього тижня департамент надання адмінпослуг Одеської міської ради та Одеський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) Головного територіального управління юстиції в області запровадили новий сервіс для одеситів.

Зокрема, тепер батьки новонароджених можуть реєструвати місце проживання своєї дитини одночасно з реєстрацією самого новонародженого (при отриманні свідоцтва про народження).

Як пояснила директор департаменту надання адміністративних послуг Євгенія Абрамова, батьки у будь-якому разі реєструють дитину, отримують свідоцтво про народження, і того ж дня, прийшовши до РАЦС, вони можуть подати заяву на реєстрацію місця проживання дитини».

«Це зручно для батьків. Забрати довідку про реєстрацію вони можуть як у Центрі адмінпослуг, так і замовити її доставку поштою, вказавши адресу доставки в заяві», - наголосила Абрамова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter