Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Порошенко підписав закон про працевлаштування випускників вишів

Закон передбачає також першочергове зарахування до медичних та педагогічних вишів тих абітурієнтів, які уклали угоду про відпрацювання не менше 3-х років у селах та смт.

Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року / фото УНІАН
Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року / фото УНІАН

Президент Петро Порошенко підписав закон № 1662–VІІІ «Про внесення змін до закону «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників», прийнятий Верховною Радою 6 жовтня 2016 року.

Як повідомила прес-служба глави держави, закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

«Закон сприяє приведенню законодавчих та інших нормативних актів у відповідність із нормами Конституції України в частині забезпечення конституційних прав громадян на працю, а також норм щодо заборони примусової праці, визначених Конвенціями Міжнародної організації праці № 29 «Про примусову чи обов’язкову працю», «Про скасування примусової праці» № 105», — йдеться в повідомленні.

В комітет Ради передали пропозиції щодо мови навчання в Україні

Зокрема, законом надається право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням особам, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу.

Держава забезпечує відповідним випускникам безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Водночас встановлено, що випускники вишів вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим законом.

Нагадаємо, раніше студенти Національного педуніверситету імені Драгоманова захопили одну з будівель навчального закладу в центрі Києва.

У такий спосіб студенти не хотіли допустити, аби керівництво відкрило меблевий магазин у приміщенні університету.

Продаж меблів там відбувався і раніше, однак після банкрутства приміщення мали облаштувати під аудиторії для навчання. Студенти зізнались, що їх дуже бракує.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку