Розстріл Майдану: адвокат сімей Небесної Сотні розповів про прорив у розслідуванні

12:53, 29 грудня 2016
750 0

Проривом 2016 року в розслідуванні злочинів проти Євромайдану є дорозслідування і об'єднання кримінальних проваджень щодо масового розстрілу людей 20 лютого 2014 року.

Адвокат сімей Небесної Сотні вважає, що розслідування справ щодо Майдану й економічних злочинів валиться через саботаж судової гілки влади / УНІАН

"Єдиний позитив є у певних епізодах. Таким проривом 2016 року є дорозслідування (чи паралельне розслідування) і об'єднання кримінальних проваджень щодо епізоду масового розстрілу, теракту 20 лютого. Це і додаткові експертизи, і перекваліфікації, і можливість побачити й оцінити всі обставини цього злочину на судовому засідання. Наприкінці року є певні зрушення щодо розслідування справ Автомайдану. Справа вже була об'єднана в одне кримінальне провадження - щодо даїшників, які фальсифікували рапорти, і їхнього керівництва. Є перспектива виходу далі на організаторів цього процесу ", - розповів адвокат родин Небесної Сотні Віталій Титич, повідомляє Еспресо.TV.

Читайте такожСправа Майдану: 13 "беркутівців" відсторонено від служби на час розслідування

Він додає, що слідство і обвинувачення на 3-му році розслідування декларує бажання виходити на середні ланки і підходити до організаторів не декларативно, а реально.

На думку Титача, розслідування справ щодо Майдану й економічних злочинів валиться через саботаж судової гілки влади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter