На Житомирщині цьогоріч планують відремонтувати майже 500 кілометрів доріг - ОДА

20:56, 14 липня 2017
Суспільство
1221 0

За 358,4 млн грн в області планують реалізувати 99 проектів дорожньої інфраструктури.

Заплановано реалізувати 99 проектів дорожньої інфраструктури / Фото УНІАН

На Житомирщині цьогоріч планують відремонтувати майже 500 кілометрів доріг.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі Житомирської облдержадміністрації з посиланням на голову ОДА Ігоря Гундича.

За його словами, 358,4 млн грн зможе отримати Житомирська область від перевиконання збору митних платежів у 2017 році. Ця сума передбачена на будівництво, реконструкцію та ремонт майже 500 км автомобільних доріг у рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування.

Читайте такожДорожники планують у грудні завершити ремонт дорожнього покриття на південному обході Житомира

Комітет з питань бюджету Верховної Ради України погодив 12 липня перелік доріг, які будуть відремонтовані у 2017 році., зазначив Гундич. «2017 рік – рік доріг. Ми маємо зробити все, щоб це гасло запрацювало в реаліях. Тому вперше цьогоріч ми плануємо спрямувати 358,4 млн.грн. за рахунок перевиконання збору митних платежів  на капітальний і поточний ремонт доріг в області. Наголошую: контроль буде жорсткий і з подальшими експертизами якості», – цитує голову ОДА прес-служба облдержадміністрації.

Також керівник області підкреслив, що із 2017 року запроваджується комплексний підхід і під час реалізації об’єктів ДФРР і під час ремонтів доріг. «До переліку доріг, які будуть відремонтовані у 2017 році, першочергово включили дороги, які ведуть до  опорних шкіл та інших об'єктів, аби підвіз дітей був безпечним. Якщо створюємо сучасну, утеплену і з новими технологіями школу, купуємо для неї автобус, то і дороги мають бути належного рівня. Якщо беремося за справу – треба доводити її до кінця», – сказав Гундич.

За його даними, за 358,4 млн грн  в області планують реалізувати 99 проектів дорожньої інфраструктури. Із них на 44  об’єктах заплановано провести поточний середній ремонт (305,1 млн грн), на 14 – капітальний ремонт (45,1 млн грн) та на 41 – виготовити проектно-кошторисну документацію (8,2 млн грн).

«Кошти на ремонт, реконструкцію і будівництво доріг – це 50 % суми перевиконання збору митних платежів»,- зазначають в облдержадміністарції.

Як повідомляв УНІАН, на Житомирщині тривають роботи з будівництва Північного обходу Житомира, а також проводиться ремонт окремої ділянки дорожнього покриття на так званому Південному обході цього обласного центру.

З повним переліком об'єктів, які планують відремонтувати за вказані кошти, можна ознайомитися на сайті Житомирської ОДА.

Як повідомляв УНІАН, Дніпропетровська облрада додатково виділив 251 мільйон на ремонт доріг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter