Голова Донецької обласної державної адміністрації Анатолій БЛИЗНЮК спростовує чутки про свій перехід на іншу роботу до Києва.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, наскільки достовірні чутки про його переїзд до Києва у зв`язку з іншою посадою.

«Я нікуди не збираюся йти», - сказав А.БЛИЗНЮК. Він наголосив, що кожна людина має займатися лише тим, чим може, щоб максимально реалізувати свої можливості, затвердити свої життєві принципи.

«Скажімо так - мої принципи такі: чого не любиш в інших, ніколи не роби цього сам… Кожна людина, якщо вона щось хоче робити, має по совісті відповісти на питання, а чи може вона це робити, а чи готова вона це робити, а чи відповідає це її принципам душевним, людським і так далі», - пояснив губернатор.

При цьому він, звертаючись до журналістів, додав: «Тому я в цій області багато що бачив, щось зробив і ще більше хочу разом з вами зробити для людей. Без пафосу. Тому київські пагорби мене не спокушають».