Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

У Чорнобильській зоні побудують сонячні електростанції

Компанія Vipiemme Solar SRL (Італія) приступить до будівництва сонячної електростанції в Чорнобильській зоні відчуження з настанням сприятливих погодних умов.

В зоне отчуждения построят солнечные электростанции
У зоні відчуження побудують сонячні електростанції

Як повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України, 13 лютого 2014 відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним агентством України з управління зоною відчуження і компанією Vipiemme Solar SRL, пише ZN.UA.

Меморандум передбачає встановлення сонячних панелей потужністю до 0,5 МВт у зоні відчуження, співробітництво і обмін досвідом з питань будівництва електростанцій та виробництва сонячної енергії.

На Чорнобильській АЕС розпочала роботу місія МАГАТЕ

Голова мінекології Олег Проскуряков зазначив, що підписання меморандуму є початком плідної співпраці, що допоможе зробити перші кроки до створення в Україні підприємств, які зможуть як задовольняти суспільні потреби енергоспоживання, так і заощадити та зберегти для майбутніх поколінь вичерпні природні ресурси.

Vipiemme Solar відповідає за розвиток сонячної енергетики у структурі групи Vipiemme SPA, основною спеціалізацією якої є виробництво свинцевих акумуляторів для транспорту.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку