Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

У Слов'янську перестали працювати лікарні

У Слов'янську не функціонують медустанови. Частково працює лише міська лікарня ім. Леніна.

фото REUTERS
фото REUTERS

Про це повідомила виконуюча обов'язки заступника голови - директора департаменту охорони здоров'я Донецької обласної госадминистраци Олена Петряєва, сообщиет "Сьогодні".

У Слов'янську епідемічна ситуація залишається складною

За її словами, найбільш важка ситуація в області зараз у Слов'янську. Там довелося евакуювати і закрити майже всі медичні установи. "Частково працює лише міська лікарня ім. Леніна, де розташовані приймальні пункти надання першої допомоги. Дуже важка ситуація з машинами швидкої допомоги - вони зараз не виїжджають на виклики, тому що їх просто немає чим заправити. Найближча заправка, де є паливо, знаходиться в Краматорську". - сказала вона, уточнивши, що туди машини швидкої не випускають.

"Амбулаторна допомога дуже обмежена, і вона надається тими медиками, які ще працюють в Слов'янську. У лікарні ім. Леніна є невеликий прийом, але більша частина лікарні евакуйована в сусіднє місто Миколаївка", - сказала Олена Петряєва, зазначивши, що там зараз розташовується хірургічне та травматологічне відділення, куди доставляються хворі після надання першої допомоги.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку