В Одеському слідчому ізоляторі відкрили дві камери з поліпшеними умовами тримання / Міністерство юстиції

В одеському та миколаївському слідчих ізоляторах відкрили платні камери з поліпшеними умовами тримання.

Читайте такожУ Мін’юсті розповіли про прибутки від платних камер у СІЗО

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Південного регіонального управління Мін'юсту з питань виконання кримінальних покарань.

"Платні камери передбачають збільшену норму площі на одного ув’язненого. Такі камери обладнані ліжками з ортопедичними матрацами, комодами та приліжковими тумбами, кухонними гарнітурами, шафами для зберігання одягу, холодильником, кондиціонерами, телевізорами. Кухонна зона оснащена необхідним столовим приладдям, посудом та рушниками", - розповіли в управлінні.

Так, в Одеському слідчому ізоляторі відкрили дві камери з поліпшеними умовами тримання. Вартість перебування за добу становить 985 грн, за тиждень – 3 тис. 502 грн, за місяць – 4 тис. 093 грн з особи.

Також повідомляється, що сьогодні запрацювала одна платна камера на дві особи в Миколаївському слідчому ізоляторі. Її вартість за добу становить 452 грн, за тиждень – 1 тис. 540 грн, за місяць – 3 тис. 666 грн з особи.

Зазначається, що кошти, отримані від надання даної послуги, зараховуватимуться до спеціального фонду та в подальшому будуть спрямовані на поліпшення умов тримання ув’язнених.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram