Фото УНІАН

В Одесі відкрилася перша частина бульвару Жванецького, який реконструювали від художнього музею до торгової вулиці.

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

За його словами, дана частина схилу складається з насипних грунтів, на яких ніколи не проводилися комплексні укріплювальні роботи, а через відсутність зливової каналізації дощові води постійно розмивали схил.

Проведені роботи дозволять запобігти сповзання упорядкованого бульвару і зберегти його в оновленому вигляді довгі роки.

"Бульвар Жванецького - це логічне продовження приведення в належний вигляд "морського фасаду" Одеси, один з епізодів системної роботи з відновлення історичних місць міста, яку ми постійно проводимо. На бульварі Жванецького зробили сучасне економне освітлення, провели озеленення, поставили зручні лавки", - сказав Труханов.

Крім того, на бульварі з'явилися вуличні меблі та дитячий майданчик.

"Вже є пропозиція від творчої співдружності міста побудувати там сучасну галерею мистецтв міжнародного рівня. Це сміливий план, але ми втілювали і не такі — головне, щоб це було на благо одеситів», — додав Труханов.

Надалі планується виконати роботи по влаштуванню фонтану в кінці торгової вулиці і завершити благоустрій бульвару до Гоголя.

У мерії вважають, що після завершення робіт бульвар Жванецького стане впорядкованою пішохідною зоною, де буде позначена велосипедна доріжка, яка стане частиною велосипедного маршруту.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram