Укрпошта випустили марки, які присвятили українським захисникам / скріншот

Сьогодні, 6 грудня, в День ЗСУ, в Україні за участю військових випустили нові марки, які презентували в Одесі.  

"Укрпошта спільно з оперативним командуванням "Південь" до Дня Збройних сил України випустили марки, які присвятили українським захисникам", - йдеться у повідомленні оперативного командування "Південь".

Зазначається, що спільним підписом введення "у роботу" нових марок скріпили директор Одеської дирекції  АТ "Укрпошта" Сергій Дрозд та  командувач ОК "Південь" Андрій Ковальчук.  

Відео дня

Також йдеться, що презентовано ще одну марку, на якій - зображення Святого Миколая та військового літака, яка також присвячується ЗСУ.

За словами Дрозда, в Одесі ці марки "запустили" раніше ніж у Києві. Зокрема, на низці марок зображено символіку оперативного командування "Південь".

"До дня Збройних сил України, Укрпошта випустила чудові власні марки, яку ми запустили в обіг разом з командувачем ОК "Південь" генерал-майором Ковальчуком А.Т.", - повідомив Дрозд у Facebook.

Посадовець також оприлюднив відповідні фото з офіційної події та з зображенням марок.

Поштова марка "Подарунки Святого Миколая"

6 грудня в День Святого Миколая та День Збройних Сил України, "Укрпошта" вводить в обіг нову благодійну поштову марку "Подарунки Святого Миколая".  

Тираж марки - 600 тисяч примірників, номінал — М, що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України. Автор поштового випуску — художник-ілюстратор Кость Лавро. Марка є благодійною, 5 гривень з її продажу піде на дрони та інше обладнання для ЗСУ.

Нагадаємо, "Подарунки Святого Миколая", конверт "Перший день", художня картка та новорічна кулька з маркою вже доступні в онлайн магазині й у відділеннях "Укрпошти".

Вас також можуть зацікавити новини: