Сьогодні відкриваються Олімпійські ігри

08:46, 08 серпня 2008
Спорт
2236 0

Китай хоче вразити

Сьогодні у Пекіні офіційно відкриваються Олімпійські ігри. Вже зараз кажуть, що спортивний захід є найбільш заполітизованим від часу Олімпіади у Москві у 1980 році.

Після низки суперечливих заяв про недотримання прав людини у Китаї і проблеми Тибету, увага зосереджена на церемонії відкриття, відзначає Бі-бі-сі.

Президент Міжнародного Олімпійського комітету Жак Роґґ на своїй останній перед Іграми прес-конференції ще раз наголосив, що спортсмени не повинні робити жодних політичних заяв на офіційних заходах.

Після семи років планування і інвестицій на 40 мільярдів доларів Китай зробив усе, аби вразити свій досконалою організацією.

Відкриття провадитиметься у новому національному стадіоні, який отримав назву Гніздо птаха, через масивне переплетення сталевих конструкцій.

Під час церемонії відкриття на поле вийдуть 10 тисяч учасників шоу, яке спостерігатимуть, як очікується 4 мільярди глядачів у цілому світі.

Організатори сподіваються, що з початком змагань усі політичні питання, свобода Інтернету, та забруднення повітря відійдуть на другий план. Китайський уряд твердить, що китайці пишаються проведенням Олімпіади.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter