Маріуполь готовий провести Євро-2009

20:24, 06 січня 2009
Спорт
1245 0

Гості зупиняться в студентських гуртожитках

Маріупольський міський голова Юрій ХОТЛУБЕЙ заявляє, що Маріуполь готовий до проведення чемпіонату Європи з футболу серед юнаків Євро-2009, передає кореспондент УНІАН.

«Ми готові до проведення європейської першості з футболу в 2009 році», - цитує мера прес-служба Маріупольської міськради.

Ю.Хотлубей наголосив, що «рівень готовності міста показало проведення турніру Банникова в 2008 році». (VII Міжнародний юнацький турнір з футболу пам`яті першого президента Федерації футболу України В.Банникова, який проходив 5-11 липня 2008 року в Донецьку й Маріуполі. – УНІАН).

За словами мера, учасники турніру ім. Банникова «дали високу оцінку нашій підготовці». Він зазначив, що «ми розширили до європейських стандартів поле на стадіоні «Західний», а щодо стадіону «Іллічівець» взагалі питань немає».

Водночас Ю. Хотлубей сказав, що зараз у стадії розв`язання перебуває проблема розміщення гостей Євро-2009, «спільно з ректорами наших університетів ми займаємося питаннями підготовки студентських гуртожитків для розміщення уболівальників».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter