Вербич вирвав нічию для "Динамо" в Греції - 2:2 / REUTERS

В Піреї (Греція) відбувся перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому київське "Динамо" зустрічалося на виїзді з грецьким "Олімпіакосом". Гра закінчилася внічию - 2:2.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Рахунок був відкритий вже на 9-й хвилині. Ахмед Хассан опинився в потрібному місці, скориставшись передачею капітана господарів Константіноса Фортуніса, і пробив у дальній кут воріт Дениса Бойка.

Віталій Буяльський відновив рівновагу через 18 хвилин після активних дій на правому фланзі польського легіонера "Динамо" Томаша Кендзьори.

На 40-й хвилині Жіл Діаш дальнім ударом у кут знову вивів греків уперед.

У другому таймі обидві команди не використали ряд гольових моментів. Проте крапка була поставлена на 89-й хвилині, коли масована атака "Динамо" завершилася ударом Беньяміна Вербича у дальній кут.

Нічийний рахунок - 2:2 - означає, що у матчі-відповіді в Києві греки змушені будуть грати на перемогу.

Матч-відповідь між командами відбудеться 21 лютого на стадіоні "Олімпійський" в Києві.