Євген Хачеріді провів третій матч за брестське "Динамо" / фото: twitter.com/dynamobrest

Український захисник Євген Хачеріді став антигероєм матчу 5-го туру чемпіонату Білорусі між "Вітебськом" і брестським "Динамо".

На 85-й хвилині за рахунку 0:0 українець отримав абсолютно необов'язкову червону картку за відмашку ногою - Хачеріді п'ятою вдарив суперника, який не володів м'ячем.

Арбітр не тільки вилучив українського футболіста, але ще й призначив пенальті у ворота "Динамо".

Брестський клуб пропустив з пенальті і догравав матч удев'ятьох (на 73-й хвилині у "Динамо" був вилучений легіонер Габі Кікі).

Зустріч завершилася поразкою "Динамо" з рахунком 0:1. Таким чином, помилка Хачеріді коштувала команді набраних очок.

Для українського захисника це був третій матч у складі брестського "Динамо".

Раніше УНІАН повідомляв про те, що Артема Мілевського злякала ситуація з коронавірусом у Білорусі.