Кравець допоміг Коньяспору розгромити Бешикташ / фото twitter.com/konyaspor

Український нападник Артем Кравець відзначився дублем і результативною передачею в дебютному матчі за турецький "Коньяспор".

У третьому турі чемпіонату Туреччини команда українця зустрічалася з "Бешикташем" і здобула перемогу з рахунком 4:1.

Кравець вийшов на поле на 50-й хвилині, а на 63-й відзначився голом ударом з гострого кута. На 78-й хвилині форвард асистував партнеру, а на 83-й оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Відео першого гола

Відео асиста

Відео другого гола

Артем Кравець: головне

• Кравець тільки 20 серпня повернувся в "Динамо". Він встиг зіграти лише в одному офіційному матчі, вийшовши на заміну в грі УПЛ проти "Львова", після чого покинув клуб.
  • 31-річний футболіст у минулому також виступав за київський "Арсенал", німецький "Штутгарт", іспанську "Гранаду", а два з половиною роки провів у турецькому "Кайсеріспорі".
  • Український форвард спростував інформацію про те, що його вигнали з "Динамо".
  • Кравець підписав контракт з "Коньяспором" на два роки.