Десна обійшла Динамо за додатковими показниками / фото facebook.com/desnafc

Чернігівська "Десна" зіграла з "Колосом" в рамках 29-го туру Української Прем'єр-ліги.

Поєдинок завершився перемогою підопічних Олександра Рябоконя з рахунком 5:1.

"Десна" вийшла вперед вже на дев'ятій хвилині після гола Будківського, а на 38-й хвилині перевагу господарів подвоїв Фаворов.

Капітан "Десни" оформив дубль, але зробив це вже в кінцівці гри з пенальті. Потім Старенький зробив рахунок 4:0, а "Колос" забив гол престижу зусиллями Кожушка. Перед фінальним свистком остаточний рахунок встановив Тотовицький.

"Десна" завдяки цій перемозі зрівнялася за очками з "Динамо", але при цьому випередила киян за додатковими показниками та вийшла на друге місце в турнірній таблиці УПЛ.

"Десна" - "Колос" - 5:1

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 38, 78 (пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90+1 - Кожушко, 89

"Десна": Паст, Фаворов, Гітченко, Тамм, Конопля, Домбровський, Огиря, Кузик (Мостовий, 80), Хльобас (Філіппов, 67), Картушов (Старенький, 67), Будківський (Тотовицький, 80)

"Колос": Волинець, Зозуля, Петров, Гавриш, Ємець (Чорноморець, 46), Мілько, Богданов (Антюхов, 79), Морозко (Костишин, 46), Смирний, Задоя (Кожушко, 68), Лисенко (Бондаренко, 68)

Попередження: Фаворов, Тотовицький - Морозко, Богданов, Зозуля, Костишин

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Динамо" програло "Шахтарю" в центральному матчі туру УПЛ.