Кіке Сетьен очолював Барселону з січня / фото REUTERS

"Барселона" звільнила головного тренера команди Кіке Сетьена після розгромної поразки від "Баварії" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів (2:8).

Про це повідомив президент "Барселони" Жозеп Бартомеу, передає Tiempo de Juego в Twitter.

"Сетьен звільнений", - сказав Бартомеу після зустрічі зі спортивним директором клубу Еріком Абідалем і його заступником Рамоном Планесом.

Нагадаємо, 61-річний Сетьен очолював "Барселону" з січня. Під його керівництвом команда вперше з сезону 2007-2008 не змогла виграти жодного трофея.

Пізніше офіційний сайт клубу підтвердив звільнення головного тренера. Ім'я нового наставника команди обіцяють оголосити найближчим часом. За інформацією ЗМІ, їм може стати Рональд Куман, який тренує збірну Нідерландів.

Барселона: черговий провал у Лізі чемпіонів

• "Барселона" програла "Баварії" з рахунком 2:8. Кожен з таймів минулого матчу каталонці програли з рахунком 1:4.
  • "Барселона" пропустила вісім голів в одному матчі у всіх турнірах вперше з 1946 року.
  • "Барселона" в четвертий раз поспіль вилетіла з ЛЧ після розгрому. У минулому сезоні "Барселона" в 1/2 фіналу за сумою двох зустрічей програла "Ліверпулю" (3:0, 0:4). У сезоні 2017-2018 каталонці в 1/4 фіналу були розбиті "Ромою" (4:1, 0:3). У сезоні 2016-2017 команда вибула на стадії 1/4 фіналу, поступившись "Ювентусу" (0:3, 0:0).
  • Зірковий нападник "Барселони" Ліонель Мессі зазнав найбільшої поразки в кар'єрі.
  • Після принизливої поразки "Барселони" в мережі публікували фотожаби.