Шахтар став чвертьфіналістом ЛЄ / фото REUTERS

Донецький "Шахтар" перемогою над "Вольфсбургом" в Києві перервав негативну серію в єврокубках.

Команда Луїша Каштру обіграла суперника з рахунком 3:0 і вийшла до 1/4 фіналу Ліги Європи - перша зустріч команд також завершилася перемогою донеччан 2:1.

У минулому поєдинку "гірники" перервали серію з пропущеними голами на міжнародній арені. До другої зустрічі з німцями чемпіон України пропускав голи у 26 матчах поспіль.

Попередній "сухий" поєдинок "Шахтар" провів ще 16 лютого 2017 року в 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Сельти" (1:0).

У чвертьфіналі "Шахтар" зустрінеться з переможцем протистояння "Базеля" та "Айнтрахта". Команди проведуть матч-відповідь 6 серпня, а перший матч завершився перемогою швейцарців з рахунком 3:0.

Чвертьфінальні поєдинки Ліги Європи будуть проходити в Німеччині. "Шахтар" зіграє 11 серпня в Гельзенкірхені.

УНІАН вів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Вольфсбург".