![фото ФК Шахтар фото ФК Шахтар](https://images.unian.net/photos/2020_06/1593286606-5685.jpg?0.9711029924171073)
фото ФК Шахтар
Матч 28-го туру Української Прем'єр-ліги між "Шахтарем" і "Зорею", який проходив на "Олімпійському" в Києві, віртуально відвідало близько п'яти тисяч фанатів.
Про це повідомляє прес-служба "Шахтаря".
Донецький клуб організував для фанатів змогу "потрапити" на стадіон за допомогою трансляції в Zoom. Екрани було встановлено навколо поля. Футболісти також могли бачити фанатів, багато з яких одягли футболки "Шахтаря".
Відео дня
Нагадаємо, матч завершився внічию - 0:0.
![фото ФК Шахтар фото ФК Шахтар](https://images.unian.net/photos/2020_06/1593286608-6321.jpg?0.7814490188047736)
фото ФК Шахтар
![фото ФК Шахтар фото ФК Шахтар](https://images.unian.net/photos/2020_06/1593286607-1459.jpg?0.34933438711696163)
фото ФК Шахтар
![фото ФК Шахтар фото ФК Шахтар](https://images.unian.net/photos/2020_06/1593286605-5029.jpg?0.29229451046740906)
фото ФК Шахтар
УНІАН раніше також повідомляв про те, що фанати "Зорі" орендували автокран, щоб подивитися матч команди.