Руслан Малиновський / фото REUTERS

"Аталанта" в матчі 28-го туру Серії А на виїзді обіграла "Верону" з рахунком 2:0.

Українець Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та долучився до обох голів, які були забиті в першому таймі. Спершу екс-хавбек "Зорі" реалізував пенальті, а потім асистував Дювану Сапаті. А на 87-й хвилині Руслан поступився місцем на полі іншому українцю - екс-гравець "Шахтаря" Віктор Коваленко нарешті дочекався свого дебюту в Серії А.

Портал Whoscored назвав Руслана найкращим гравцем матчу. Він отримав високий бал - 8,7! А Коваленко задовольнився оцінкою 6,1, що є передостанньою в складі бергамасків.

Нагадаємо, що в цьому сезоні для Малиновського цей гол став другим забитим у національному чемпіонаті Італії.

Відеоогляд матчу до вашої уваги від телеканалів "Футбол 1,2,3".

Серія А: положення команд

• "Інтер" продовжує лідирувати в чемпіонаті, маючи в активі 65 очок. Найближчий переслідувач "Мілан" відстає на 9 пунктів.
  • "Ювентус" посідає третє місце і має 55 очок та гру в запасі.
  • "Аталанта" після цієї перемоги теж набрала 55 очок і наздогнала туринців.