Бабіков виграв першу гонку з біатлону в новому міжнародному сезоні / Спорт-Експрес

Капітан збірної Росії, який не потрапив в склад команди на етап Кубка світу, розпочав сезон з солідної перемоги на етапі Кубка IBU.

Антон Бабіков став одним з небагатьох, хто закрив усі мішені в спринті в шведському Ідре, що і дозволило йому претендувати на місце на подіумі. Водночас, Бабіков показав 4-й результат на дистанції, а цей факт приніс перемогу, повідомляє SportArena.

Друге місце дісталося французу Арісті Бегу, який теж закрив усі мішені і програв Бабікову 17 секунд. Ще один француз, Сімон Фуркад, припустився одного промаху, що відкинуло його на шосте підсумкове місце.

Найшвидшим в гонці став німець Лукас Фрацшер — він навіть з двома промахами зумів фінішувати третім, відігравши на останньому колі 2 позиції і 10 секунд часу. Ще один фаворит, норвежець Фредрік Г’єсбакк, двічі схибив на стрільбі стоячи і обмежився п’ятим місцем.

Найкращим серед українців став Антон Дудченко — один промах, майже півтори хвилини відставання і 18 місце. Якби не промах міг би фінішувати в топ-10.

У інших українців виникли проблеми зі стрільбою, що разом з провальною швидкістю позначилося на результатах. До слова, найкращий результат на дистанції у Тараса Лесюка: він хвилину ходом програв Лукасу Фрацшеру.