Юлія Журавок / biathlon.com.ua

Українська біатлоністка Юлія Журавок виграла золото короткої індивідуальної гонки на 12,5 км на етапі Кубка IBU в Арбер-Цвізелі (Німеччина).

Про це повідомляється в Twitter змагань.

Спорсменка закрила всі мішені і виграла з гандикапом в більш ніж хвилину. Друге місце і третє місце посіли шведки Шардін Слоф і Елізабет Хегберг.

Що стосується інших українок, то Марія Кручова з одним промахом в пасиві посіла четверте місце. Яна Бондар після перших двох рубежів мала 4 промахи, проте надалі ідеально відпрацювала дві стрільби і посіла 11-е місце. Надія Бєлкіна промахнулася шість разів і посіла 22-е місце. Ще одна українка Ольга Абрамова не стартувала.

Зазначимо, що ця гонка стала експериментальною: за кожен промах спортсменам давали 45 секунд штрафу.