Козлова програла болгаркеТомовой в поєдинку Кубка Федерації / btu.org.ua

У Зелена Гура (Польща) завершився другий поєдинок матчу Кубка Федерації з тенісу Україна - Болгарія в якому Катерина Козлова програла Вікторії Томовій.

Матч тривав усього 1 годину 10 хвилин і завершився поразкою українки з рахунком 3:6, 2:6, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка не зробила жодного ейсу в цій грі, допустила дві подвійні помилки і виграла 45 розіграшів м'ячів проти 65 - у суперниці.

Таким чином, загальний рахунок матчу Україна - Болгарія став 1:1.

Тепер переможець визначиться у парному протистоянні Надії Кіченок і Марти Костюк проти Ізабелли Шимкової і Вікторії Томової. Вирішальна гра почнеться в найближчі хвилини.

Як повідомляв УНІАН, напередодні збірна України поступилася команді Швеції з загальним рахунком 1:2.

Турнір Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації проходить з 6 по 9 лютого.