"Донбас" - чемпіон України сезону-2018/2019 / uhl.ua

Хокейний клуб «Донбас» обіграв «Дніпро» в п'ятому матчі фінальної серії плей-офф УХЛ з рахунком 4:1 і всьоме в історії став чемпіоном України.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Вже в першому періоді господарі льоду зуміли вразити ворота суперників. На шостій хвилині Володимир Романенко відкрив рахунок зустрічі, вдало прийнявши передачу Юрія Сільницького.

У другій двадцятихвилинці донеччани збільшили перевагу, закинувши ще тричі. Після шайби Максима Разумова Віталій Лялька зумів реалізувати більшість, а Ілля Коренчук провів гол у меншості.

Гості лише раз взяли ворота «Донбасу». На 39-й хвилині закинутою шайбою відзначився Кирило Бондаренко.

Таким чином, донецький клуб четвертий раз поспіль виграв трофей національного чемпіонату. Зазначимо, що п'ята гра фіналу побила рекорд відвідуваності на «Альтаірі», зібравши на трибунах 1162 вболівальника.

УХЛ. Парі-матч. Фінал:

«Донбас» – «Дніпро» 4:1 (1:0, 3:1, 0:0), серія – 4:1

Шайби: 1:0 – Романенко (Сильницький, Мазур – бол.) – 05:29, 2:0 – Разумов (Сильницький) – 27:04, 3:0 – Лялька (Захаров – бол.) – 29:29, 4:0 – Коренчук (Лялька, Гончаров – мен.) – 35:09, 4:1 – Бондаренко (Пугачов – бол.) – 38:10.

Воротарі: Дьяченко – Петров