Жіноча збірна України з біатлону / REUTERS

Збірна України завоювала бронзову медаль за підсумками жіночої естафети на чемпіонаті світу з біатлону в італійському Антхольці.

У складі української збірної в естафеті виступали Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна.

Меркушина завершила свій етап на сьомому місці, Джима стала шостою, а Семеренко передала естафету восьмою. Однак Підгрушна змогла створити подвиг і вивести Україну в трійку призерів.

Після заключної стрільби Підгрушна, яка використала один додатковий патрон, пішла на дистанцію другою, але програла боротьбу за срібло німкені Деніз Херманн.

Для збірної України ця медаль стала першою на чемпіонаті світу з біатлону-2020.

Жіноча команда України виграла медаль в естафеті на третьому чемпіонаті світу поспіль: у 2017 році українки взяли срібло, а в 2019 - бронзу.

Лідер в жіночій естафеті змінювався кілька разів, а перемогу в гонці в підсумку здобула збірна Норвегії.

Збірна України / REUTERS

УНІАН раніше також повідомляв про те, що українська біатлоністка вибачилася перед уболівальниками за невдалі результати на чемпіонаті світу.