Болід Ленса Стролла / фото REUTERS

Канадський пілот команди "Астон Мартін" Ленс Стролл показав середній палець російському гонщику "Хааса" Микиті Мазепіну.

Це сталося під час кваліфікаційного заїзду Гран-прі Іспанії у Формулі-1.

Стролл показав непристойний жест в той момент, коли виконав обгін Мазепіна.

Нагадаємо, Гран-прі Іспанії завершився перемогою Льюїса Хемілтона з "Мерседеса". Стролл в гонці фінішував 11-м, а Мазепін зайняв останнє місце, отримавши штраф за блокування суперника. Він вдруге поспіль фінішував останнім.

Зазначимо, що Мазепін є сином російського мільярдера Дмитра Мазепіна, який просуває кар'єру свого сина в автоспорті. Росіянин потрапив у Формулу-1 в цьому сезоні. При цьому він вже встиг потрапити в кілька скандальних ситуацій.

Формула-1: результати сезону

• Після чотирьох етапів в особистому заліку Хемілтона і Ферстаппена розділяють 14 очок. У британця 94 залікових пункти, а у представника Нідерландів - 80. У трійку також входить Валттері Боттас - 47 очок.
  • У Кубку конструкторів лідирує "Мерседес" - 141 очко. У "Ред Булл" - 112, у "Макларена" - 65.
  • Наступна гонка відбудеться 23 травня - Гран-прі Монако.