Бех-Романчук від золота відділив один сантиметр / фото REUTERS

Українські легкоатлети успішно виступили на етапі World Athletics Continental Tour в Секешфехерварі (Угорщина).

Друге місце завоювала українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук, яка показала результат 6,76 метра. Від першого місця, яке дісталося Анастасії Мирончук-Івановій з Білорусі, її відділив всього один сантиметр.

Ще одне срібло здобула українка Анна Рижикова в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Вона подолала дистанцію за 55,86 секунди.

Український метальник молота Михайло Кохан став бронзовим призером змагань. 19-річний спортсмен показав результат 77,78 метра, який став його особистим рекордом і приніс йому медаль.

Серія World Athletics Continental Tour була створена восени минулого року. Це другий за значущістю турнір в легкій атлетиці після "Діамантової ліги".

Тим часом в рамках "Діамантової ліги" недавно успішно стартували дві українські легкоатлетки - дівчатам не було рівних на етапі в Монако.